Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Krzyż Wielkopolski

Wybory: Wybory samorządowe 2014

PROTOKÓŁ Z WYBORÓW BURMISTRZA KRZYŻA WIELKOPOLSKIEGO

PROTOKÓŁ Z WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Krzyżu Wlkp. z dnia 22 października 2014 r.
o zarejestrowanych kandydatach na Burmistrza Krzyża Wielkopolskiego w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Krzyżu Wlkp. z dnia 22 października 2014 r.
o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Krzyżu Wielkopolskim w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

UCHWAŁA Miejskiej Komisji Wyborczej w Krzyżu Wlkp. z dnia 21 października 2014 r.
w sprawie powołania składów osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych w celu przeprowadzenia glosowania w wyborach zarządzonych na dzień 16.11.2014r.

KOMUNIKAT Miejskiej Komisji Wyborczej w Krzyżu Wlkp. z dnia 21 października 2014 r.
o przyznanych numerach dla list kandydatów komitetów wyborczych w wyborach do Rady Miejskiej w Krzyżu Wlkp. zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

INFORMACJA Miejskiej Komisji Wyborczej w Krzyżu Wlkp. z dnia 17 października 2014 r.
publiczne losowanie numerów list zarejestrowanych kandydatów na radnych,  losowanie kandydatów zgłoszonych przez komitety wyborcze do obwodowych komisji wyborczych.

WYKAZ zarejestrowanych kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Krzyżu Wlkp.

OBWIESZCZENIE Burmistrza Krzyża Wlkp. z dnia 7.10.2014
informacje o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Krzyż Wlkp.

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Krzyżu Wlkp.  z dnia 26.09.2014
o składzie osobowym i dyżurach Miejskiej Komisji Wyborczej w Krzyżu Wlkp.

INFORMACJA Burmistrza Krzyża Wlkp. z dnia 10.09.2014
w sprawie wyznaczenia na obszarze Gminy Krzyż Wlkp. miejsc przeznaczonych do bezpłatnego umieszczania obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 16.11.2014 r.

OBWIESZCZENIE Burmistrza Krzyża Wlkp. z dnia 2.09.2014
o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Krzyżu Wlkp. w wyborach do Rady Miejskiej zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

drukuj pobierz pdf    

cofnij wstecz