Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Krzyż Wielkopolski

Ogłoszenia o naborze: OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU NA WOLNE STANOWISKO PRACY

OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU NA WOLNE STANOWISKO PRACY

P. o. dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Krzyżu Wlkp. informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko pracy referenta ds. „płac i księgowości budżetowej” w Zakładzie Usług Komunalnych w Krzyżu Wlkp. ul. Wojska Polskiego 40 do zatrudnienia wybrana została:

Pani Agnieszka Dymek zamieszkała w Drawskim Młynie

Uzasadnienie wyboru:

Na ogłoszenie o rozpoczętej procedurze naboru na wolne stanowisko pracy wpłynęło jedenaście ofert. Komisja jednogłośnie i bez zastrzeżeń mogła wskazać osobę P. Agnieszki Dymek jako dobrze przygotowaną do wykonywania w przyszłości zadań przewidzianych na stanowisku, na którym prowadzony jest nabór. Kandydatka spełniła wymogi formalne, wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia legitymując się świadectwem ukończenia wyższych studiów o kierunku administracji oraz 16 letnim stażem pracy. Przeprowadzona w dniu 14 maja 2012r. rozmowa kwalifikacyjna z kandydatką pokazała posiadanie przez nią predyspozycji do pracy na stanowisku pracownika do spraw kard i płac w Zakładzie Usług Komunalnych w Krzyżu Wlkp.

p. o. dyrektor ZUK
Ewa Sikora

drukuj pobierz pdf    

wstecz