Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Krzyż Wielkopolski
Bip - Strona główna

Informacja o samorządzie

Finanse

Ochrona środowiska

Planowanie przestrzenne

Oświata

Pożytek publiczny i wolontariat

Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych

Przetargi

Ogłoszenia o naborze / konkursy na wolne stanowiska pracy »

Wybory

Petycje

Ogłoszenia

walidacja css walidacja html
Strona główna » .Ogłoszenia o naborze / konkursy na wolne stanowiska pracy. » INFORMACJA o ilości kandydatów spełniających wymagania formalne (dot. stanowiska...
A A A

Ogłoszenia o naborze / konkursy na wolne stanowiska pracy: INFORMACJA o ilości kandydatów spełniających wymagania formalne (dot. stanowiska referenta ds. płac i księgowości budżetowej w ZUK)

INFORMACJA
o ilości kandydatów spełniających wymagania formalne

Zakład Usług Komunalnych w Krzyżu Wlkp. informuje, że oferty na ogłoszony nabór na stanowisko referenta ds. płaci księgowości budżetowej w Zakładzie Usług Komunalnych w Krzyży Wlkp. złożyło dwadzieścia jeden kandydatów.

W wyniku oceny zgodności ofert z ogłoszeniem o naborze, w tym oceny pod kątem spełnienia wymogów formalnych stwierdzono, iż jedenaście ofert spełnia wymogi określone w Zarządzeniu Nr 5/2012 p.o. dyrektora Zakładu Usług Komunalnych w Krzyżu Wlkp. z dnia 27.04.2012r.

Kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie o dalszym etapie naboru.

p.o. DYREKTORA
Ewa Sikora

drukuj pobierz pdf    

wstecz