Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Krzyż Wielkopolski

Ogłoszenia o naborze: OGŁOSZENIE o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze (dot.ogłoszenia z dnia 27.06.2011r.)

OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU
NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Burmistrz Krzyża Wlkp. informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze referenta ds. „płac i księgowości budżetowej" w Urzędzie Miejskim w Krzyżu Wlkp., ul. Wojska Polskiego 14 do zatrudnienia wybrana została:

Pani Ewa Rybak zamieszkała w Krzyżu Wlkp.


Uzasadnienie wyboru:

Na ogłoszenie o rozpoczętej procedurze naboru na wolne stanowisko pracy wpłynęły trzy oferty. Komisja jednogłośnie i bez zastrzeżeń mogła wskazać osobę P. Ewy Rybak jako dobrze przygotowaną do wykonywania w przyszłości zadań przewidzianych na stanowisku , na który prowadzony jest nabór. Kandydatka jako jedyna spełniła wymogi formalne, wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia legitymując się świadectwem ukończenia studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości oraz stażem pracy w Urzędzie Miejskim w Krzyżu Wlkp. ( odbyty staż oraz umowa na zastępstwo). Przeprowadzona w dniu 15.07.2011 r. rozmowa kwalifikacyjna z kandydatką pokazała posiadanie przez nią predyspozycji do pracy na stanowisku urzędniczym do spraw płac i księgowości budżetowej w Urzędzie Miejskim w Krzyżu Wlkp.

Burmistrz Krzyża Wlkp.
Zygmunt Jasiewicz

Krzyż Wlkp., 18.07.2011 r.

drukuj pobierz pdf    

wstecz