Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Krzyż Wielkopolski
Bip - Strona główna

Informacja o samorządzie

Finanse

Ochrona środowiska

Planowanie przestrzenne

Oświata

Pożytek publiczny i wolontariat

Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych

Przetargi

Ogłoszenia o naborze / konkursy na wolne stanowiska pracy »

Wybory

Petycje

Ogłoszenia

walidacja css walidacja html
Strona główna » .Ogłoszenia o naborze / konkursy na wolne stanowiska pracy. » INFORMACJA o ilości kandydatów spełniających wymagania formalne (dot.naboru na s...
A A A

Ogłoszenia o naborze / konkursy na wolne stanowiska pracy: INFORMACJA o ilości kandydatów spełniających wymagania formalne (dot.naboru na stanowisko referenta ds. płac i księgowości budżetowej w Urzędzie Miejskim w Krzyżu Wlkp.-ogłoszenie z dnia 27.06.2011r)

INFORMACJA
o ilości kandydatów spełniających wymagania formalne.

Urząd Miejski w Krzyżu Wlkp. informuje, że oferty na ogłoszony nabór na stanowisko referenta ds. płac i księgowości budżetowej w Urzędzie Miejskim w Krzyżu Wlkp. złożyło trzech kandydatów.

W wyniku oceny zgodności oferty z ogłoszeniem o naborze, w tym oceny pod kątem spełnienia wymogów formalnych stwierdzono, iż jedna oferta spełnia wymogi określone w Zarządzeniu Nr 49/2011 Burmistrza Krzyża Wlkp., z dnia 27 czerwca 2011 r.

Kandydat zostanie pisemnie poinformowany o dalszym etapie naboru.

Przewodniczący Komisji
Janusz Szczerbiak

Krzyż Wlkp., 11.07.2011 r.

drukuj pobierz pdf    

wstecz