Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Krzyż Wielkopolski
Bip - Strona główna

Informacja o samorządzie

Finanse

Ochrona środowiska

Planowanie przestrzenne

Oświata

Pożytek publiczny i wolontariat

Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych

Przetargi

Ogłoszenia o naborze / konkursy na wolne stanowiska pracy »

Wybory

Petycje

Ogłoszenia

walidacja css walidacja html
Strona główna » .Informacja o samorządzie. » Jednostki pomocnicze
A A A

Informacja o samorządzie: Jednostki pomocnicze

Wykaz Sołectw i Sołtysów Gminy Krzyż Wlkp.

  1. Bielice Nowe
     
    Sołtys:
    Sitko Henryk
     
    Adres:
    Tel.:
    Bielice Nowe 16
    67 25 64 365
     
    Rada Sołecka:
    Monika Galbierczyk
    Henryk Peliński
    Teresa Twarowska
  2. Brzegi
     
    Sołtys:
    Karolina Łapiuk
     
    Adres:
    Tel.:
    Brzegi 24
    795 800 468
     
    Rada Sołecka:
    Andrzej Dąbrowski
    Gabriela Rygielska
    Tomasz Świetlik
  3. Huta Szklana
     
    Sołtys:
    Kozłowski Robert
     
    Adres:
    Tel.:
    Huta Szklana 79
    67 25 33 155
     
    Rada Sołecka:
    Michał Gawroński
    Dorota Komar
    Danuta Probańska
    Zbigniew Szostak
    Jan Tomala
  4. Kuźnica Żelichowska
     
    Sołtys:
    Bździel Stanisława
     
    Adres:
    Tel.:
    Kuźnica Żelichowska 18
    67 25 59 306
     
    Rada Sołecka:
    Mieczysław Gronowski
    Wiesław Jargieło
    Elżbieta Kowalska
    Antoni Rossochacki
  5. Lubcz Mały
     
    Sołtys:
    Mariusz Ciechanowicz
     
    Adres:
    Tel.:
     
    Rada Sołecka:
    Jerzy Bielach
    Marzena Burzyńska
    Andrzej Hliwa
    Piotr Paluszkiewicz
  6. Lubcz Wielki
     
    Sołtys:
    Świnoga Józef
     
    Adres:
    Tel.:
     Lubcz Wielki 56
    67 25 33 151
     
    Rada Sołecka:
    Zygmunt Galos
    Czesław Jąkalak
    Mariusz Myśliwiec
    Anna Wierzbicka
  7. Łokacz Mały
     
    Sołtys:
    Szkoda Andrzej
     
    Adres:
    Tel.:
     
    Rada Sołecka:
    Anna Bogdziewicz
    Waldemar Buśko
    Zbigniew Łukasik
    Jolanta Małecka
    Andrzej Wleklik
  8. Łokacz Wielki
     
    Sołtys:
    Jacek Spychała
     
    Adres:
    Tel.:
    Łokacz Wielki 40a
    67 25 64 504
     
    Rada Sołecka:
    Anna Kostka
    Alicja Linka
    Agnieszka Rejmaniak
    Hanna Szrama
  9. Przesieki
     
    Sołtys:
    Mirosław Wiśniewski
     
    Adres:
    Tel.:
     
    Rada Sołecka:
    Agnieszka Andrusieczko
    Eugeniusz Krużycki
    Ewa Nowak
  10. Wizany
     
    Sołtys:
    Michał Knaupe
     
    Adres:
    Tel.:
    Wizany 21
    668 280 100
     
    Rada Sołecka:
    Adam Karnicki
    Agata Nickowska
    Wioletta Szcześniak
    Zdzisław Walewacz
  11. Żelichowo
     
    Sołtys:
    Marianna Golisz
     
    Adres:
    Tel.:
    Żelichowo 67
    67 25 59 308
     
    Rada Sołecka:
    Elżbieta Dymek
    Eugeniusz Jerzak
    Kamila Piórkowska
    Daniel Wilk
drukuj pobierz pdf    

wstecz